Specialisatie ontharingstechnieken
Het Kwaliteitscentrum Uiterlijke Verzorging (onderdeel van de Anbos) geeft de Specialisatie Ontharingstechnieken. Deelname aan de Specialisatie Ontharingstechnieken is mogelijk voor schoonheidsspecialisten die in het bezit zijn van:
- de specialisatie Elektrisch Ontharen
- een diploma Voortgezette Opleiding Schoonheidsverzorging met het onderdeel Elektrisch Ontharen
Wat houdt dat in als je niet in het bezit bent van het diploma Elektrisch Ontharen?
Je volgt bij een opleidingsinstituut de lessen elektrisch ontharen (zowel theorie als praktijk). Je doet bij het Kwaliteitscentrum examen in de blendtechniek. Heb je dit diploma behaald, dan kun je je aanmelden bij het Kwaliteitscentrum voor de Specialisatie Ontharingstechnieken. Het Kwaliteitscentrum geeft de lessen over de lichttherapie (theorie en praktijk).
Inhoud van de opleiding
Examen Specialisatie Ontharingstechnieken
Het totale examen voor de Specialisatie Ontharingstechnieken omvat de volgende onderdelen:
- Theorie-examen Elektrisch Ontharen en de Lichttherapie (IPL en Laser)
- Praktijkexamen Lichttherapie
- Stage
Tijdsduur van de opleiding
De opleiding neemt tien dagdelen in beslag, verdeeld over vier theorielessen en zes praktijklessen. De cursus wordt gegeven op zaterdag. De ochtendles begint om 9.30 uur en eindigt om 12.30 uur. De middagles begint om 13.30 uur en eindigt om 16.30 uur.
Naast de cursus ben je verplicht veel te oefenen op deze techniek. Het succesvol afronden van het ANBOS-examen vraagt veel praktijkervaring.
Cursusdagen
- zaterdag 9 oktober 2010 : theorieles ('s ochtends), praktijkles ('s middags)
- zaterdag 30 oktober 2010 : theorieles ('s ochtends), praktijkles ('s middags)
- zaterdag 27 november 2010 : praktijkles ('s middags)
- zaterdag 11 december 2010 : theorieles ('s ochtends)
- zaterdag 8 januari 2011 : praktijkles ('s middags)
- zaterdag 12 februari 2011 : praktijkles ('s ochtends), theorieles ('s middags)
- zaterdag 5 maart 2011 : praktijkles ('s middags)
Op zaterdag 7 mei 2011 is er nog een aanvullende praktijkles, namelijk het verwijderen van teleangiëctasieën en fibromen met het Blend-apparaat (deze les zit bij het cursusgeld inbegrepen).
Kosten
- Lesgeld voor de Specialisatie Elektrisch Ontharen € 575,00
- Inschrijfgeld € 22,50
- Lesmateriaal € 115,00
- Examengeld ca. € 85,00 (examen ontharen d.m.v. de blendtechniek)
Het lesgeld kan in drie termijnen betaald worden:
- € 240,00 vooruit (bij inzending van het aanmeldingsformulier)
- € 240,00 uiterlijk op de eerste les
- € 232,50 uiterlijk op 22 januari 2011
Cursuskosten Specialisatie Ontharingstechnieken bij het Kwaliteitscentrum
- Deelname € 915,00
- Examengeld ca. € 175,00
Download E-brochure in pdf
Hier kunt u de brochure van Specialisatie ontharingstechnieken downloaden. Om een bestand in pdf-formaat te kunnen openen, hebt u Adobe Reader nodig. Dit programma kan u gratis downloaden op de website van Adobe.
Na installatie zal uw browser, bij het aanklikken van een pdf-bestand, automatisch de reader opstarten, zodat u onmiddellijk het pdf-bestand kan raadplegen.
Download aanmeldformulier in pdf
Hier kun je het aanmeldingsformulier voor de cursus Specialisatie ontharingstechnieken downloaden. Print dit formulier uit en vul deze volledig en duidelijk in, zodat misverstanden worden voorkomen. Let ook op onze annuleringsvoorwaarden. Bij inschrijving via Internet kunt u binnen 7 werkdagen na inschrijving kosteloos annuleren. Vergeet niet het formulier te ondertekenen. Indien je minderjarig bent, moet één van je ouders of je voogd ondertekenen. Ter bevestiging van je deelname dien je het inschrijfgeld van € 25,00 over te maken op onze giro- of bankrekening. Het inschrijfgeld wordt verrekend met het cursusgeld. Na ontvangst van je formulier en betaling gaan wij over tot indeling en ontvang je van ons ca. twee weken voor aanvang van de cursus een bevestiging. Mocht de gekozen cursus op het moment dat wij je formulier ontvangen reeds zijn volgeboekt, dan nemen wij contact met je op.